Sportoviště, obzvláště tam, kde se míchají různé sporty do hromady, funguje jako velký svět sám o sobě. Není jednoduché se v něm vyznat a udržet v něm pořádek. Ať už se jedná o správné oznámení klientům, kdy se která lekce odehrává, informovat je tom, že připravujete velkolepou akci, která se už letos nebude opakovat, nebo jednoduše umožnit všem příjemnou, hladce probíhající, ničím nenarušenou, jednoduše vyřízenou návštěvu.

cvičení

Proto je tu také nový online rezervační systém pro sportoviště https://fitness-rezervace.cz/. Všechno pro Vás začíná tím, že pokud si systém pořídíte, bude pro Vás designově upraven tak, aby se hodil k Vašim oficiálním online stránkám. Nyní si můžete přizpůsobit kalendář, do kterého jednoduše vložíte všechny pravidelné akce, které se konají, včetně informací o místě, lektorovi i ceně. Přidat můžete také obtížnost nebo zvýhodněnou cenu pro stálé zákazníky. Do kalendáře je možné také vložit akce nárazové, které se konají pouze nepravidelně. Informace nejen o nich můžete dopravit k zákazníkům hromadnými e-maily, které systém automaticky generuje. Navíc Vám také bude připomínat narozeniny všech Vašich klientů, takže nikdy nezapomenete a můžete jim krátkým přáním zpříjemnit den.

sportoviště

Ze strany nového klienta je prvním krokem přihlášení, během kterého si může vybrat do jaké, Vámi předvolené skupiny bude patřit. Je pouze na Vás, co bude nejlepší. Velmi oblíbené je rozdělení na studenty, seniory nebo třeba maminky s dětmi. Pro takového přihlášeného uživatele je pak velmi jednoduché předplatit si například na měsíc permanentku, takže se pak po zbytek času nebude již o peníze muset starat. Zajistit můžete také přes tento rezervační systém nákup voucherů, které pak může využít kdokoli, nejen ti, co jsou přihlášení. Udržet pořádek ve věcech, které se týkají nejen Vás, ale i Vašich klientů, ještě nikdy nebylo tak jednoduché.