Líbí se mi, když to mám doma pěkně uspořádané a když mi to všechno k sobě doma ladí. Protože nemám ráda, když to má doma někdo udělané tak, že to k sobě nepasuje a je to takové cikcak. Takhle přesně to má moje sestra, která bydlí se svým přítelem na kraji vesnice. A já jsem vždycky chtěla bydlet na vesnici. A sestra tam má krásný čerstvý vzduch, ale kdybyste viděli ten její interiér, tak to je jak od šedesátých let minulého století. A vůbec se mi to nelíbí, ale když se to líbí sestře, tak je to v pořádku. Sestra by tam určitě neměla něco, co se jí nelíbí. Moje sestra totiž všechno sbírá, takže má doma někdy taky takové skladiště.

Dekorace z květin je pěkná.

A sestra Taky mám ráda květiny. Sbírá různé plastové obaly na květináče z výprodeje. A když sestra vidí, že je výprodej na plastové obaly na květináče, tak je opravdu v sedmém nebi. Sestra tohle ráda kupuje a velice často. Někdy už i její přítel nadává za to, že už nemá plastové obaly na květináče kam dávat. Takže když vidí někde přítel výprodej, že prodávají plastové obaly na květináče, tak se jenom hrozí, aby si toho nevšimla moje sestra, jeho přítelkyně. Já vím, že je plastové obaly ve výprodeji na květináči jsou opravdu pěkné a vypadají stylově, jenže čeho je moc, tak toho je příliš.

Mám ráda květiny.

Řekla jsem si, že kdybych já byla na sestřiným místě, tak bych si asi otevřela vlastní obchod a prodávala už taky plastové obaly na květináče. Protože sestra má snad už padesát výprodejových plastových obalů na květináče. A vůbec už neví, co do nich dávat, protože má více plastových obalů na květináče, než má rostlin. A tak jsem zvědavá, co s tím sestra bude dát dělat. A jak jste na tom vy? Taky máte rádi květiny a různé dekorace, které se týkají květin? Mám ráda květiny a taky zahradu, ale zase to samozřejmě nikdy nepřeháním jako moje sestra. Ta už má plný sklep květináčů.