Dnešní doba je náročná, a zvláště v oblasti zdravotní péče je potřeba najít si spolehlivé partnery a dodavatele, kteří budou dodržovat smlouvy a budete se na ně moci spolehnout za všech okolností. Je jedno, zda potřebujete pravidelné dodávky jednou za měsíc nebo třeba dvakrát týdně, vašim potřebám se přizpůsobíme.

Co vám můžeme nabídnout?

Jsme přední distributoři léčiv technolife.cz pro celou Evropu a přilehlé země. Spolupracujeme přímo farmaceutickými firmami a výrobci zdravotnického materiálu, od nichž odebíráme zboží a následně distribuuje našim klientům. Část produktů v naší nabídce také sami vyrábíme.

plata léků

Dbáme na nejvyšší možnou kvalitu a soustředíme se na to, aby na náš trh neproudily možné padělky nebo neúčinné napodobeniny skutečných léků a výživových doplňků. Dokážeme velmi pružně reagovat na požadavky našich klientů a svou nabídku a služby se budeme vždy snažit maximálně přizpůsobit vašim potřebám. Naše skladovací prostory i vozy určené pro přepravu splňují všechny zákonné normy a jsou maximálně zabezpečeny proti možnému poškození nebo znehodnocení zdravotnického zboží.

injekční stříkačky

Jak objednáte naše služby?

Můžete nás kontaktovat s poptávkou prostřednictvím online formuláře a náš obchodní zástupce vás bude poté kontaktovat už s nabídkou na míru. Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a rovnou vyjednáme podmínky spolupráce.

A ještě něco navíc?

Druhou částí naší společnost ti je TL Cargo, společnost zaměřená na mezinárodní přepravu, logistiku a skladování léčiv a zdravotnického materiálu. Pokud byste měli zájem o i tento typ služeb, zcela jistě vám je k dispozici. Můžeme vám nabídnout vnitrostátní i mezinárodní přepravu, včetně lodní nebo letecké. A také rozsáhlé skladovací prostory, které splňují ty nejpřísnější hygienické normy a jsou důkladně zabezpečeny proti škůdcům nebo živelným katastrofám.