Už se nám pomalu blíží jaro a s ním i grilování a různé akce probíhající na vašem dvorku, nebo vaší zahrádce. Proto pro vás máme rautové stoly na různé jídlo a pití. Tyto stoly jsou vhodné třeba na různé koktejly, ovoce, jednohubky a jiné věci které se hodí při pořádání nějaké oslavy, nebo jiné příležitosti s vašimi přáteli nebo vaší rodinou. Tyto stolečky jsou především malé, my nabízíme i větší například vhodné na nějaký dort. Konkrétně bistro stoly jsou vhodné pouze na nějaké šampaňské, nebo jednohubky, pak ale nabízíme i větší stoly, a to stoly skládací na které se vejde už víc dobrot než na stůl rautový.

posezení na zahrádce

My nabízíme například velice krásný bistro stůl koktejlový o velikosti 80 cm a k němu nabízíme i elastickou čepici na desku bistro stolu, nebo elastický ubrus, či elastický potah. Pak nabízíme různé skládací stoly v barvě bílé, nebo šedé. V poslední řadě také skládací profi pult 3 m veliký na který se vejde opravdu spoustu věcí. Skládací stoly mají velice pevnou skládací konstrukci, plastovou vrchní desku, zamykací mechanismus nohou proti samovolnému složení. Stůl se dá rozložit tak že rozložíte nejprve stůl, pak nohy a stůl postavíte. Když budete chtít stůl zase složit, nejprve složíte nohy, pak stůl na půlku.

židle na zahrádku

Tyto stoly jsou skladné, a proto se vám vejdou například do garáže. My nabízíme i skládací stoly dřevěné, krom toho nabízíme i barové židle – hnědé, šedé, bílé. O naší firmě Tentino – Naše firma vyrábí odolné párty stany, skládací stany, stanové skladové stany, dále plachtové haly, podlahy, skládací stole, židle a ubrusy. Zaručujeme vám 10 let kvality našeho zboží!! Už víc jak 20 let se testuje kvalita našeho zboží a toto testování má opravdu skvělé výsledky! Tak neváhejte nakupujte u nás! Nabízíme ty nejlepší výrobky na pořádání oslav a jiných společenských událostí které se hodí na vaši krásnou zahrádku!