V kruhu dobře proudí energie

Když se sejde parta lidí například ve vodáckém kempu a uspořádají večerní oheň, obvykle se kolem něj posadí do útvaru, který připomíná kruh. Podobné je to i s dětmi, které také tráví čas na dětském táboře u táboráku v kruhové formaci. Kruh je totiž energeticky velmi významný obrazec, který znázorňuje jednotu veškerého stvoření. Energie, která z lidí na obvodu kruhu vyzařuje, není blokována žádnými ostrými úhly, a zásobuje rovnoměrně vše v jejím okolí, přičemž právě kruh toto umožňuje snad nejlépe ze všech geometrických obrazců.

kruhový bazén

K velmi zajímavým jevům může dojít i v kruhovém bazénu. Budete se totiž uvnitř cítit lépe, než kdyby měl bazén ostré hrany a pravé úhly. Kdybyste se alespoň povrchně zajímali o esoteriku a s tím související poznatky, zjistíte, že pravý úhel blokuje energii a není příliš rozumné zdržovat se dlouhodobě v rozích místnosti. Postel v ložnici by měla být umístěna v ideálním případě daleko od rohů a v rohu by neměl být ani psací nebo jídelní stůl.

voda v bazénu

S bazénem je to podobné, můžete se tu v rohu bazénu cítit stísněně, zejména u malých bazénů, a svým způsobem to má neblahý vliv i na plavce, kteří jsou nuceni plavat v krajních drahách. Nejlepší podmínky mají plavci uprostřed bazénu.

Jestliže tedy vsadíte na kruhový bazén zapuštěný, nebude to špatná volba a naopak vám to může přinést více pozitivity, než jste čekali. Do kruhového bazénu si můžete pozvat své přátele, můžete se tu posadit proti sobě a meditovat, provozovat podvodní masáže a gymnastiku, můžete si k bazénu odnést občerstvení, můžete odtud sledovat promítání nějakého filmu, můžete v blízkosti bazénu hrát karty nebo deskové hry a koneckonců se pod vodou můžete i milovat. A pokud nemáte možnost mít bazén přímo kruhový, vystačíte i s elipsovým či oválným, který rovněž uspokojí vaše potřeby.