Solární zahradní sprchu si oblíbili především majitelé zahradních bazénů. Díky této sprše ze sebe můžeme smýt přebytečný chlór po koupání v bazénu anebo naopak před vstupem do bazénu ze sebe smýt nečistoty, jako jsou kousky trávy nebo hlíny po přecházení po zahradě. Solární sprchu ale oceníte i v případě, že nemáte bazén anebo nejenom k bazénu. V případě, že si pořídíte solární zahradní sprchu, stane se pro vás velmi příjemným osvěžení v horkých dnech, nebo při práci na vaší zahradě. Zvlášť pokud jste milovníkem zahradničení, je přísun teplé vody pro umytí velmi příjemný. Zajisté tuto sprchu ale oceníte také po sekání trávy. Moc dobře to známe. Nalepená tráva na nohou není nic příjemného a pokud se tak projdete ženě po domě, rozhodně vám nepoděkuje. A právě v tuto chvíli přichází na řadu zahradní solární sprcha, ve které si velmi snadno končetiny od trávy a jiného nepořádku opláchnete.

Přírodní sprcha

Solární sprchy jsou také velmi ekologické a ekonomické, jelikož nevyžaduje žádný zdroj elektrické a tepelné energie. Stačí pouze zdroj vody a sluneční záření. Díky slunečnímu záření se voda ve sprše ohřívá a vy tak máte dostatek teplé vody pro vaše letní radovánky, nebo práci na zahradě.

Plavající žena

Naše solární sprchy jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálu a také jsou velmi jednoduché pro instalaci. Můžete je připevnit na jakýkoliv zpevněný povrch. Především pro majitele bazénu je venkovní solární sprcha opravdu velmi nutnou záležitostí, jelikož právě díky snížení obsahu nečistot v bazénu můžeme v bazénu také udržet delší dobu kvalitní vodu. V balení našich solárních sprch najdete vše, co potřebujete pro její instalaci a upevnění a nemusíte si tak kupovat nic navíc. Solární sprchy nabízíme v různých barvách, velikostech a tvarech. Najdete u nás elegantní sprchy, nebo také barevné a extravagantní. Zajisté si tak do vaší zahrady vyberete přesně takovou sprchu, která se tam bude opravdu hodit a stane se tak i velmi krásným doplňkem.