Je opravdu mnoho způsobů, jak se zabavit anebo jak hrát hry. Vzpomínám si taky na ty časy, když jsem se svou babičkou a dědečkem hrála vždycky karty žolíky. Vždycky u toho třeba chtěl být taky můj bratr, ale můj bratr vůbec neznal tuto hru a neuměl hrát karty ani žolíky, takže se většinou jen díval. My jsme hráli akorát tak prší anebo Černého Petra. Byla to taky zábava a tato hra mě bavila, jenomže postupem času, už to bylo docela pro všechny ohrané. Takže jsem babičce řekla, že bych chtěla hrát žolíky opravdu skvěle na lepší úrovni. Byla jsem vděčná své babičce a dědečkovi, že mě v mých šesti letech naučili hrát perfektně žolíky.

Puzzle mě dost baví.

Takže v sedmi letech už jsem byla skoro přeborník. A žolíky hraji i nyní, když už mi je skoro třicet let. A stále je hraji s babičkou. A opravdu hodně mě to baví a já si říkám, že je opravdu skvělé, že mě babička tyto karty naučila. A je to zábava opravdu někdy i na celý den. A proto s holkami si někdy dáme sraz u mě doma, kde popíjíme skvělé víno a kávu a u toho hrajeme hry jako například karty a žolíky. Musím uznat, že je to opravdu jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy hrála. Samozřejmě, že se svými dětmi taky velice často hrají Černého Petra anebo Člověče nezlob se anebo Kloboučku hop.

Taky hraji žolíky.

Klobouček hop je opravdu taky moje oblíbená hra, protože jsem ji hrála už jako malé dítě, nyní to hraji se svým synem a syn tuto hru má rád. Jsem ráda, že syn má rád taky deskové hry anebo další hry, a ne jenom takové hry, které se hrají s mobilním telefonem anebo na počítači. A mnoho lidí může vědět, že jsou různé hry, které hrají děti ale taky dospělí, protože je to zábava a nenudí se. Já bych si sama opravdu nedokázala představit, že bych se doma nudila a nic nedělala. Porto máme taky doma například zásobu puzzle nebo taky zásobu jiných her, které baví opravdu celou rodinu.