Stavba domu není zas tak těžká, jak ostatním lidem asi může přijít. Sice to stojí peníze, ale pokud vám pomohou ostatní, nebo-li ti, které si zaplatíte, budete mít všechno jednodušší. Někteří lidé si sice staví dům sami, protože chtějí mít více peněz na ostatní věci, protože to, co uděláte za firmu ušetříte, ale je lepší si ty lidi zaplatit, nebo alespoň zedníky, kteří mají se stavbou domu alespoň nějakou zkušenost, aby vás řídili, jak a co a kde se dělá, protože postavit si dům sice není těžké, ale musíte k tomu znát plno věcí, jak co funguje a podobně.

schody

Zedníci vám alespoň řeknou, co je potřeba udělat jako první, co všechno si musíte sehnat a podobně. Můžete si to sice najít na internetu či na různých stránkách, ale ne vždy tam naleznete všechny informace, které se vám hodí. Proto je lepší spolupracovat s lidmi, kteří mají zkušenosti a řeknou vám přesně, co je třeba udělat. Lepší je to zjistit od někoho, kdo má z tohoto oboru zkušenosti než si to jen tak vyčíst na internetu, navíc vám to ten člověk i vysvětlí tak, jak potřebujete, navíc se můžete i poptat na to, co vás zajímá. Což na internetu sice můžete, ale komunikace probíhá trošku jinak než v osobním kontaktu.

interiér

Nejprve je třeba si najít někoho, kdo vám udělá projekt domu, což stojí celkem dost peněz. Ale budete mít všechno přesně zadáno, budete mít rozměry a všechno, co potřebujete ke stavbě vědět. Budete mít prakticky návod, jak postavit dům, kolik toho kde naměřit. Další důležitá věc je nechat tento projekt potvrdit na úřadě. Jakmile se to stane, nakupte materiál, tedy cihly, fy jsou hlavní. Začne se dělat základová deska betonem, na ní se pak začnou stavět hlavní venkovní zdi. Jakmile budou hotové i na dalším patře, udělá se střecha, aby byla stavba zakrytá. Postaví se schodiště K.M.K. Design a pak se mohou stavět zdi vevnitř domu. Pak už se dělají okna a dveře a kosmetické úpravy vevnitř.