Čepované pivo už si nemusíte dávat jenom v hospodě, stačí, když si koupíte pípu na pivo k vám domů. Ačkoliv se to nezdá, tak se tento trend hodně rychle rozšiřuje a čepované pivo má doma už kde kdo. Není se však čemu divit, když si vezmete, kolik zaplatíte za pivo v hospodě, tak máte chuť se ve dveřích sbalit a odejít. Některé hospody se vůbec nebojí své pivo zdražit i na tří násobek a doslova hosta oškubou. To se týká spíše velkých měst, ovšem i na dědinách se v poslední době zdražilo. Hospodští se kryjí tím, že dají velké peníze za pronájem budovy, či za vytápění a svícení. Ovšem, kde je pravda, to nikdo neví.

pípa na pivo

Pípa na pivo, je tak ideální dárek pro vašeho manžela, kterému zaručeně uděláte radost. Váš manžel bude určitě štěstím bez sebe a již druhý den určitě pozve přátelé a rodinu, ať to pořádně oslavíte a pípu odzkoušíte. Jakmile budete vybírat pípu, tak přemýšlejte i nad tím, jak moc velkou rodinu a přátelé máte. Je dobré koupit pípu ihned s dvěma kohouty, kdy můžete na jedné točit pivo a na druhé limonádu pro děti. Čepovaná limonáda je přece jenom něco jiného než ta rozlévaná.

pípa na pivo

Samozřejmostí je, že druh piva a objem bude čistě jenom na vás. To stejné však platí i o starání se o pípu. Budete muset čistit trubky a neustále je proplachovat. Ovšem za cenu toho, že je pípa doma se jedná o minimální práci. Pípu na pivo můžete samozřejmě i půjčovat na nejrůznější akce. Zaručeně se vám někdo ozve, ať už rodina, nebo přátelé, co budou chtít pípu půjčit. Nezapomínejte k pípě koupit také příslušenství, pokud není u originálního balení. Jedná se o narážečky a rychlospojky, které jsou vždy potřeba. Náhradní trubky můžete samozřejmě koupit také.

Neváhejte tak a udělejte svému muži radost, ze které si doslova sedne na prdel. Zaručeně vás bude nosit na ramenou a bude rád, že si konečně může pivo načepovat doma a nemusí nikam chodit.