K rodinnému domku patří zahrada. A co patří na zahradu? No o přece bazén! Pokud jej u domku nemáte, tak se zbytečně připravujete o pohodlí vlastního koupání v horkém létě. A víte, co si mnozí majitelé zahrad dopřávají za luxus? Vířivou vanu. Vířivá vana na zahradě ještě není tak běžnou věcí jako bazén, ale pořídit si ji není o noc větší problém. Jste-li už ve věku, že více než plavání v bazéně si užíváte teplou vířivou vanu, máte jedinečnou možnost pořídit si ji na vlastní zahradě. Můžete si pořídit i vířivku s celoročním provozem, ale současné ceny energií vás spíše donutí vířivou vanu v zimě nepoužívat.

vířivka

Jak na zazimování vířivé vany Servisvirivychvan vám poradí v každém servisu vířivých van a věřte, že není radno správné zazimování podceňovat, protože voda, kterou zapomenete vypustit z přívodního i vypouštěcího potrubí, může při zmrznutí potrubí doslova roztrhat a tak byste na jaře museli řešit hodně drahé opravy. Máte-li bolavá záda nebo sportujete skutečně aktivně vaše svaly a klouby potřebují odpočinek a relax, je vířivá vana na vaší zahradě ideálním řešením. Budete ji mít kdykoli k dispozici a nebudete se muset někam do aquacentra, kde navíc nikdy nemáte jistotu, že bude vířivka právě pro vás volná.

vířivka

Vířivou vanu ocení i romantické ženy, které rády tráví večery se svým partnerem ve vířivé vaně, se skleničkou dobrého šampaňského a jahodou. Soukromá vířivá vana možná může působit luxusně, ale co vám brání pozvat občas vaše kamarády na zahradní grilpárty a nabídnout jim i koupel ve vířivé vaně. Určitě se na vás za to nebudou zlobit. Možná vám nějací kamarádi i přibydou. Mít rodinný domek, to si můžete užívat soukromí, ale také si můžete zvát společnost. Můžete si užívat romantiku ve dvou ve vlastní vířivé vaně, nebo si můžete pozvat bandu kamarádů a vířit se s nimi. Je to jen na vás.