Malování a tapetování – toto je poměrně častý požadavek, s nímž si mnoho šikovných řemeslníků ví rady. Vymalovat byt podle vašich představ, pokládat papírové nebo vinylové tapety, anebo třeba tapety tekuté.

Zavěšování lustrů, garnýží, zrcadel a polic – zejména v panelových bytech je pro mnohé z nás velmi obtížné vrtat příklepovou vrtačkou s vrtákem se slinutými karbidy a zavěšovat na zeď různé předměty. Tyto práce uvítá každý, kdo si na ně netroufá, a nemusí to být zrovna špatně pohybliví senioři, anebo ženy samoživitelky na mateřské dovolené.

nářadí hodinového manžela

Pokládání koberců a jiných podlahových krytin – s těmito pracemi si hodinový manžel obvykle poradí, ovšem pouze pokud se jedná o obvyklé krytiny, jako jsou koberce v metráži, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, palubky nebo keramická dlažba. Jestliže poptáváte speciální např. lité podlahy, spojené s topným podlahovým systémem, pak se musíte obrátit na specialisty.

Zednické a obkladačské práce – někteří hodinoví manželé zvládnou i pokládku sádrokartonu, vyzdění příčky, usazení dveřních futer, obložení zdi obkladačkami a podobné práce stavebního charakteru. Nebývá to však standardní náplní práce, což si také můžete ověřit v ceníku hodinového manžela v Pardubicích MV Cleaning Services.

malířské a natěračské práce

Elektroinstalace – hodinový manžel není sice specialista elektrikář, který vám provede kompletní rekonstrukci např. ze stávajících hliníkových vodičů do měděných kabelů, ale drobné elektrikářské práce zvládne. Patří sem např. výměna či instalace svítidel, montáže a opravy zásuvek a vypínačů, výměna vadných přívodních šňůr u spotřebičů apod.

Úklidové práce – hodinového manžela lze pochopitelně požádat i o komplexní úklid domácnosti včetně mytí oken a dveří, nábytku, podlah apod. Hodí se to i v případě úklidu po malířích, instalatérech nebo zednících a podobných nešetrných zásazích v domě.