Co je to striptýz, ví snad každý. Striptérka vám předvede, jak s grácií odhazuje své svršky, aby dychtivému publiku nakonec odhalila své tělesné vnady – to nejcennější ze svého tělesného korpusu, co běžně v civilním životě ve městě na ulici nespatříte. Za předvedení striptýzu se pochopitelně platí, je to služba, jako každá jiná, a nelze od ní očekávat žádné intimní doteky nebo dokonce sexuální praktiky. Cílem striptýzu v Praze je zejména zvýšit pozornost a sexuální napětí a tak trochu posunout tamní atmosféru jistým směrem. Při jakých příležitostech se striptýz hodí?

nahá dívka

Osamělý muž – znáte film „Notting Hill“? V jednom z dialogů mezi Julií Roberts a Hugh Grantem se tam objeví citát, že dotyčného muže čeká v příbytku jeho spolubydlící, osamělý masturbující Welšan. Tito lidé bývají stydliví a špatně navazují mezilidské vztahy mezi mužem a ženou a bývají osamělí třeba až do konce života. Pokud s někým takovým kamarádíte, můžete mu tím udělat radost a vnést do jeho masturbací další podnět k bezbřehé fantazii.

ležící nahá striptérka

Narozeniny – k narozeninám patří nejen třípatrový dort vyzdobený svíčkami, pro tuto příležitost se hodí i různá neformální překvapení. Zatímco si oslavenec rozbaluje dárky a vy si dopřáváte občerstvení z bohatě prostřeného stolu, může se v zákulisí připravovat striptérka ke svému vystoupení. Co tomu řekne oslavenec, se dozvíte vzápětí, a možná že více napjatí na odhození podprsenky, kalhotek a silonových punčoch budou ti, co striptérku přizvali, než samotný oslavenec.

S partou na horách – také se občas rádi sejdete s kamarády při různých příležitostech, například pro ně uspořádáte týdenní pobyt v zimě na horách? Může to být třeba formou pobytu v pronajaté horské chatě, kde jste sami, a máte k dispozici společenskou místnost. A právě tam by mohla striptérka zajistit zpestření, které jistě nikdo z vašich přátel neočekává.