Jaderské moře láká svojí vzdáleností v létě mnoho a mnoho Čechů. Z naší republiky se o velkých letních prázdninách vydává mnoho automobilů, aby jejich pasažéři se ocitli za pár hodin u moře a mohli si užívat teplé léto pod slunečníkem a ochutnávat slanou vodu moře, a děti aby si zde mohly hrát a dovádět. Jezdíte také rádi do Chorvatska, líbí se vám chorvatská nátura, spřátelili jste se tu s mnohými obyvateli a je vám tu prostě dobře?

croatia

A co kdybychom vám řekli, že si dokonce můžete pořídit v Chorvatsku vlastní bydlení? A v době, kdy ho nebudete využívat vy a vaše rodina, ho dát k pronájmu? Můžete a nemusíte, ale byl by to určitě značný přivýdělek. Jsou k dispozici apartmány v domech v bezprostřední blízkosti moře, v malebném městečku Žaborič ve Střední Dalmácii, odkud pochází jedna rodina, která je původem z České republiky a která se zde usídlila a pomáhá svému kamarádovi staviteli s prodejem nově postavených apartmánů, které sice ještě nejsou dostavěné, ale odráží se to velice příznivě na jejich dostupnější a lákavější ceně. Navíc, budete budoucí bydlení mít od někoho, kdo v lokalitě žije a na koho se tam budete moci obrátit a dočkáte se milého úsměvu a příjemného vystupování.

more

Podívejte se na nemovitosti v Chorvatsku prodej, máte k dispozici na výběr ještě z deseti volných apartmánů v Aqua Beach Residenci Žaborič o různých dispozicích. Jedná se o byty s terasou, obývákem s kuchyní, dvěma ložnicemi a samozřejmě koupelnou a WC. Který bude ten váš? Neváhejte, dokud jsou ještě volné, využijte toho. Mít kam jezdit, a ještě ke všemu až k moři? To je značka ideál. A nemusíte se bát, že kdybyste sem dlouho nezavítali, že by se s vaší nemovitostí mohlo něco stát, Bude o ní postaráno. Součástí těchto apartmánů je samozřejmě i zajištěné parkovací místo. Kupte ještě teď, než cena zase vzroste.