Klasické večerníčky, které známe ze svého dětství už dnes moc v televizi neuvidíme, což je velká škoda. Většinou se jednalo o skvělé pohádky, které nás doprovázeli celé dětství. Pokud chcete i svým dětem dopřát tento zážitek, nemusíte se bát. Spoustu skvělých pohádkových večerníčků najdete i na YouTube, kde si je můžete přehrát. Pokud si je budete chtít stáhnout a přehrát později nebo na jiném zařízení, můžete k tomu použít YT downloader online. Jaké večerníčky tedy můžete najít zdarma na YouTube?

Povídání o pejskovi a kočičce

Klasický večerníček, který vznikl na motivy knihy od Josefa Čapka. Obsahuje spoustu krátkých příběhů o pejskovi a kočičce, kteří spolu žili v jednom domě a zažívali spolu nejrůznější příhody. Třeba uklízeli, pekli dort nebo se pokoušeli zašít pejskovi roztrhané kalhoty.

čtení

O víle Amálce

Víla Amálka patří mezi nejúspěšnější večerníčky. Seznámíte se v něm s malou vílou Amálkou, která nosí bílé šatičky a věneček z modrých kvítí. Zažívá různá dobrodružství se svými zvířecími kamarády.

Lískulka

Lískulka je pohádka o malé holčičce, která se zrodila z lískového oříšku. Našla si spoustu kamarádů mezi broučky, kteří jí postavili domeček, jak jinak než z lískového ořechu. Kromě toho se spřátelí i s duhou, která jí vezme za spoustou dobrodružství, dokonce i do lidského světa.

sledování

Mach, Šebestová a Kouzelné sluchátko

Kdo by neznal jednu z nejznámějších českých pohádek, kterou skvěle namluvil Petr Nárožný. Mach a Šebestová jsou sousedé, kteří navštěvují třídu 3.B. K této povedené dvojce patří ještě pes jejich nevlídné sousedky, Jonatán. Jednoho dne však najdou kouzelné sluchátko, které jim splní všechna jejich přání.

Pat a Mat

Němý večerníček, který si navzdory tomu, že hlavní postavy za celou dobu neřeknou ani slovo, získal velkou oblibu. Pat a Mat jsou dvojce nešikovných kutilů, kteří dokáží zvorat i tu nejjednodušší věc, čímž samozřejmě pobaví své dětské diváky.