Chtěli byste podnikat v řemeslné oblasti a nevíte, které služby jsou mezi lidmi nejvíce vyhledávané? Pokud byste zvládli jednu ze tří následujících, budete mít velkou šanci v podnikání uspět.

Vyhledávané a poptávané služby

Hodinový manžel – jste-li šikovní, manuálně zruční a dostupní i o víkendech, a někdy třeba i ve večerních hodinách či v noci, můžete své služby nabídnout veřejnosti a s velkou pravděpodobností nebudete stíhat plnit své závazky. O hodinového manžela je totiž značný zájem, a to nejen ve velkých městech.

problematika SEO

Instalatér – Instalatérů není nikdy dost, už jen proto, že tomuto učebnímu oboru se věnuje čím dál méně zájemců. Přitom instalatéři mají zakázek velmi mnoho a stěží se mezi nimi najde někdo, kdo by si musel ještě přivydělávat, nebo být v evidenci na úřadech práce.

Masáže, pedikúra – podobně, jako instalatéři, jsou na tom (a pro mnohé z vás možná překvapivě) maséři. I pedikúra patří mezi vyhledávané služby, a co se uče masérů, ti si vydělají všichni, ať už sportovní nebo relaxační. Velkému zájmu se těší i reflexologie, která se zaměřuje na masáže reflexních bodů chodidel.

web ošetřený SEO

Propagujte na vlastním webu s ošetřeným SEO

Každý e-shop a webový portál, který nabízí nějaké služby, a který chce ve svém oboru uspět, potřebuje mít dobře zvládnutou problematiku SEO. Jde o to pochopit samotný princip, jak funguje internetový prodej či nabídka služeb. Základ tvoří vždy koncový zákazník, ten si na základě vlastní volby vyhledá podle klíčových slov to, o co má zájem, a vyhledávače se pak zaměří na webové portály, kde jsou klíčová slova přístupná na základě zpracovaného SEO. Čím lépe je toto podchyceno, tím lepší pozici ve vyhledávání webový portál bude mít, jinými slovy kdo bude na prvních pozicích, ten má větší šanci, že si u něj lidé zboží či služby objednají.

Problematikou SEO se zabývají SEO studia nebo SEO agentury a ty také mají na starost kromě bannerové PPC reklamy zejména optimalizaci pro vyhledávače v Praze (i v jiných městech).