Pamatuji si, jak můj bratr stále nevěděl, jaké oblečení si mám vzít na své první rande, a tak za mnou přišel, abych mu prý poradila. Jenomže já jsem vůbec nevěděla. Neměla jsem tam žádnou zkušenost, protože jsem byla o čtyři roky mladší než bratr. Mě bylo čtrnáct let a bratrovi bylo osmnáct let. Jenomže já jsem se v tom moc nevyznám. A řekla jsem tedy bratrovi, aby si vzal starou dobrou košili. Protože bílou klasickou košili opravdu člověk nikdy nic nezkazí. Můj bratr se ale mému návrhu na košili začal opravdu smát. Prý mu není padesát let, aby na první rande nosil košili. Tak jsem se bratra zeptala, co vůbec má na mysli, aby si vzal, jaké také oblečení. Bratr říkal, že chce něco opravdu originálního. Ale co? Já jsem opravdu vážně nevěděla, co tím bratr myslí, nevěděla jsem, v jakém oblečení vlastně na první rande chce jít.

Líbí se mi netradiční styl.

Tak jsem mu řekla, ať si prostě vezme první triko, které mu padne pod ruku. A víte, co můj bratr udělal? Od se opravdu zachoval tak, jak jsem mu řekla. Bratr si vzal na sebe army tričko. Když jsem se tak na něj koukala, tak jsem ze začátku byla z army trika v šoku. Bylo to opravdu takové divné si vzít na první rande army triko https://www.armytrika.cz/. Jenomže když jsem se koukla na podruhé, tak mi to vlastně přišlo takové originální.

Army styl je drsný.

Kdo by šel vlastně na první rande farmy triku? Opravdu jenom málokdo. Tak jsem bratrovi řekla, že to vlastně dobrý nápad. Taková náhoda, že zrovna po tomhle army triku sáhnul jako první do skříně. Je to originální a je to prima. Bratr si přes to hodil džínovou bundu, takže to vypadalo docela hodně drsně. A taky vám chci říct, že bratr na prvním rande v tomhle army tričku a džínové bundě opravdu zaválel. S přítelkyní už chodí spolu čtyři roky a je jim spolu dobře. Taky se občas smějeme té příhodě, jak bratr sáhnul náhodou na army triko. Myslím si, že takové náhody by se měly stávat stále. Hlavně takové náhody, když končí dobře.