Chystáte termín stěhování, prohlížíte si ceníky stěhování v Liberci, ale nemáte jasno v tom, zda vám někdo rozebere nábytek? Existuje vůbec nějaká taková služba? Někteří lidé totiž nemají tušení, na koho se mohou v takových situacích obrátit, někdy se ptají příbuzných a známých, a pokud ani oni sami neví, pak mohou být zmatení a bezradní. Týká se to zejména starších lidí v seniorském věku, kteří pamatují reálný socialismus, a uvědomují si, že tehdy nebylo snadné poradit si i s docela drobnými maličkostmi.

nábytek v obývacím pokoji

Montáž a demontáž nábytku provádí stěhovací firmy běžně

Pokud i vy patříte k těm dříve narozeným, co ještě pamatují stěhováky s lahví piva a krabičkou cigaret, a které někdy rozpohybovat bylo velmi obtížné, pak máte možná obavy, jak to s vaším nábytkem vlastně bude. Obavy však klidně můžete hodit za hlavu, úroveň současných stěhovacích služeb je diametrálně odlišná.

moderní nábytek

Stěhovací firmy se mnohdy specializují i na stěhování strojů, kompletně vybavených výrobních linek, skladů a kanceláří, a není pro ně samozřejmě zatěžko demontovat i rozsáhlou kuchyňskou linku nebo vestavěnou skříň podél celé stěny v ložnici.

Nemusíte se stěhovat, abyste požádali o montáž nábytku

Stěhovací firmy zajišťují tyto práce i bez podmínek, že se nutně musíte někam stěhovat. Představte si situaci, že si vyhlédnete v obchodním domě s nábytkem kompletní dětský pokoj, přepravní služba vám vše doveze až domů, a vy se budete jen smutně dívat na tu hromadu kartonových krabic, v nichž se ukrývá psací stůl, postel, šatní skříně a noční stolky.

Stačí se domluvit na vhodném termínu a nechat smontování nově zakoupeného nábytku na profesionálech, kteří nejen, že disponují potřebným vybavením, ale mají za sebou letité zkušenosti a poradí si i s tím, co jste právě zakoupili. Jediné, co potřebujete, je kontakt na stěhovací firmu, a větší časový předstih pro váš požadavek, nejlépe alespoň dva nebo tři týdny předem, protože zájem o tyto služby je mezi lidmi obrovský.